Yurt İçi Turlar

Mavi Yolculuk

Mavi Yolculuk Nedir?
Mavi Yolculuk sene içinde oluşan tüm stresinizi atmanız için en uygun yolların başında gelmektedir. Mavi Yolculuk tanımlaması ilk olarak, yazar, ressam gibi doğal ve tarihi güzelliklerle ilgilenen bir grup kişi tarafından kullanılmıştır. Mavi Yolculuk ilk olarak Gökova Körfez’ inde başlamış, daha sonra Türkiye’nin daha uzak güney kıyılarında da yapılmaya başlanmıştır.

Mavi Yolculuk, çeşitli güzergahlarda güneşi, denizi, tarihi ve geziyi bir araya getirmektedir.

Dilerseniz tüm gün yüzerek rahatlayıp, güneşin ve güzel yemeklerin tadını çıkarabileceğiniz gibi, dalış, su kayağı, banana, balık tutma gibi daha heyecan verici deneyimlerle Türkiye’nin doğal ve kültürel alanlarını da keşfedebilirsiniz.

Başkasının seçtiği müziği dinleme, havuz başı animasyonlarını izleme,dört duvar arasına sıkışıp kalma kendi programını uygula. İstediğin kadar uyu, istediğin kadar ye.Arzu ettiğin kıyıya çık, istediğin kır lokantasında veya restoranda yemeğini ye. Canın istiyorsa gir mutfağa istediğin yemeği pişir, farklı lezzetlerle tanış.

Gün batımını seyret, fotoğraf çek, kitap oku, kâğıt oyna, tavla oyna, kaptanla konuş, anılarına ortak ol.

İçkini hazırla ister güvertede gölgede, ister hamak keyfi yaparak, denizi seyrederek istediğin yerde iç. Canın isterse erken kalk, gün doğmadan denize gir, dalış yap, deniz kabuğu topla, oltanı hazırla kimseler uyanmadan balık tut.
Hafif hafif sallanırken derin uykunun zevkine, farkına var. Uykuya dalmadan önce gökyüzünde şehirde göremediğin kadar yıldızı seyret, mehtaba çık, yakamozları izle. Doğa ile baş başa kalınabilinen koylarda kürek çekerek, kano ile dolaş.Bazı koylarda kiralık çalışan jet ski,sörf, hamburger,banana, paraşüt, su kayağı gibi su eğlencelerine de katıl.

Duygularını, hislerini kaleme al, yazabilirsen roman, hikâye, senaryo, şiir yaz, hatta gördüklerinin resmini yapmaya çalış.
Mutlu yüzler, kondisyon kazanmış vücutlarda bronzlaşan tenler ve daha neler neler….

Mavi tur size misafirperver ve cana yakın insanların bulunduğu sahil kasabalarında edineceğiniz zengin bir kültürel deneyim sağlayacak.

Bunun yanında tur yapacağınız gulet size her odasında deniz manzarası olan ve görüntünün sürekli değiştiği 5 yıldızlı bir otel keyfi yaşatacak.

8,333 km’den fazla kıyı şeridi ve 4 tarafı denizler ile çevrili Türkiye, birçok koy ve sahilden oluşan hazine sandığı gibidir. Gulet yat ile yapacağınız Mavi Tur’da birçok gizli koy, kıyı ve ada keşfedeceksiniz. Böylece birçok misafirin yaşamadığı deneyimleri yaşayıp, bilinenlerin dışında Türkiye’nin gizli güzelliklerini göreceksiniz.

Adına Mavi Yol, Mavi Tur, Mavi Yolculuk denilen ve sizi Ege ve Akdeniz’in sonsuz güzellikerine, antik kentlerine, batıklarına götürecek bu yolculuktan artık kaçmamalısınız.

Yurt Dışı Turlar

Seyahat Sağlık Sigortası

Avrupa Konseyinin vermiş olduğu karara istinaden; vize müracaatında bulunan her bir kişi 1 haziran 2004 den itibaren, müracaat esnasında Ferdi seyahat sağlık sigortası poliçesi ibraz etmek zorundadır. Ferdi seyahat sağlık sigortası bütün Schengen ülkelerini kapsamalıdır ve yurt dışında kalınacak sürenin tamamını kapsamalıdır, asgari limit tutarı 30.000 Euro olmalıdır (Acil tıbbi müdahale ve hastanede acil yatılı tedavi masraflarını içermeli,ölüm durumunda, cenazenin kendi ülkesine nakil masraflarını karşılamalı.) Sigorta, vize müracaatında bulunan şahısın ikamet ettiği ülkede yapılmış olmalıdır.

Sompo Japan Seyahat Sağlık Sigortası sizi aşağıdaki hallerde teminat altına alır;

 • Tıbbi Tedavi Teminatı
 • Sigortalının Seyahati veya Nakli
 • Sigortalının Daimi İkametgaha Nakli
 • Sigortalının Cenazesinin Nakli
 • Bagaj Kaybı ve Çalınması
 • Tıbbi Danışmanlık
 • Acil Mesajların İletilmesi

Tüm Dünya Fiyatlar (ABD, Kanada, Japonya, Afganistan, Irak, Suriye Hariç)

ABD, Kanada, Japonya fiyatlar

Yurtdışı Seyahat Sağlık Sigortası yaptırmak için gerekli olan bilgiler

 • İsim / Soyisim
 • T.C. Kimlik Numarası
 • Gidilecek Ülkenin Adı
 • Sigorta Başlangıç Tarihi ve Süresi
 • Seyahat Amacı

Sigortanızı yaptırmak için yukarıdaki bilgileri [email protected] mail adresine göndererek seyahat sigortanızı yaptırabilirsiniz.

Yurt Dışı Oteller

Seyahat acentamızın anlaşmalı olduğu online otel rezervasyon sistemleri ile dünya çapındaki yaklaşık 100 bin otel arasından talebinize en uygun alternatifler belirlenip, tercihleriniz doğrultusunda rezervasyon işlemleriniz en hızlı şekilde yapılmaktadır.

Deneyimli ve uzman kadromuz ile yurt dışı otel rezervasyonlarınız için de sizlerin yanındayız.

Yurt dışı otel teklifi almak için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.